Book of Ra – seikluslik slotimäng

Ei tea mida ütleks Vana-Egiptuse üks peamiseid jumalaid, päikesejumal Ra, kui kuuleks, et temast on saanud mänguautomaatide kangelane? Võimalik, et ta isegi rõõmustaks, et tänu sellele mängule pole tema nimi ka tuhandeid aastaid hiljem unustatud.

Kuid kuulus aardekütt Indiana Jones, kes oma rõõmsa näo ja kaabuga samuti tihti mänguautomaate kaunistab, ei oleks vast küll nii õnnelik. Vaevalt filmikangelane ise mänguautomaatide juures aega veedaks, kui oleks võimalus mõnele päris seiklusele minna.

Olgu Ra või Indiana Jonesi enda suhtumisega kuidas on, kuid juba viisteist aastat on Book of Ra olnud mänguautomaatide üks peamiseid mänge, mis põhineb Indiana Jonesi seiklustel müstilises Vana-Egiptuses. Mängijale pakutakse võimalust olla aardejahi ning teaduri nahas, kes otsib müstilist raamatut, mis selle omanikule rikkuseid tooks.

Book of Ra’st on kaks versiooni – Classic ja Deluxe. Klassikalisel versioonil on viis rullikut ning üheksa panuseliini, kuid Deluxe versioonil on panuseliine kümme ning ka graafika on parem.

Mänge saab mängida ka internetis, mistõttu võib neid mängida kodust või igalt poolt mujalt ükskõik millal. Aastate jooksul on mängule lisandunud ka erinevad boonused, mida alguses polnud, kuigi üldiselt on see olemuselt ikka küllaltki harilik mäng. Seetõttu mängivad Book of Ra’d inimesed, kes ei soovi liialt oma pead kõiksugu innovatsioonide ja uute asjadega vaevata.

Book of Ra eesmärk on lihtne – võidad raha, kui sama sümbol ilmub ekraanile vähemalt kaks või kolm korda järjest. Aardeküti (kes on loomulikult Indiana Jones) sümbol on kõige väärutslikum, kuid ka Book of Ra sümbol (raamat) on väga väärtuslik. Hea õnne korral võib võita summa, mis on 5000 korda teie tehtud panusest suurem. Ühtlasi hindavad mängijad 10 tasuta spinniga boonusmängu võimalust, mis avaneb juhul kui Book of Ra sümbol tuleb ekraanile vähemalt kolmes kohas. See on kui jokker kaardimängudes, mille ilmumine on alati hea märk.

Internetis saab vaadata ka erinevaid videoid, kus Book of Ra kellelegi suure võidu annab. Vahest just neile inimestele otsustas naeratada päikesejumal Ra?