Kasiino internetis – päikesel on ka varjupool            

Kuidas on parem – külastada kasiinot internetis või minna traditsioonilisse kasiinosse? Küllap näib hasartmängusõpradele selline vastandamine liialt lihtsustav, kuna igaüks valib endale lõpuks ise meeldivama variandi.

Kuid neile, kes kasiinodega alles alustavad, ei oleks paha mõningaid asjaolusid selgitada. Nagu öeldakse – kordamine on tarkuse ema. Tõde on see, et kasiinomängud internetis pole päris sama, mis kasiinomängud traditsioonilises kasiinos.

 

Esimene asi, mis kõrva taha panna on see, et väljamaksete protsendist ehk kasiino eelisest sõltub see, kui suur on tõenäosus mõne slotimänguga võita. Mida see tähendab? Mida suurem protsent, seda suurem on tõenäosus, et õnnejumal teile naeratab. Sealjuures on netikasiinodes väljamaksed sageli suuremad kui päris automaatides. Vahel võib protsentide erinevus ulatuda isegi kuni viiendikuni netikasiinode kasuks. Just see aspekt võib määrata selle, kui hästi sul mängides läheb.

 

 

Kui esimest korda kasiinosse astute, ärge arvake, et teid seal punase vaiba ning šampuseklaasiga vastu võetakse. Olete seal vaid üks paljudest klientidest. Tõenäoliselt ei pakuta teile ka mingeid tasuta boonuseid. Netikasiinos on aga vastupidi – nemad teevad kõik, et teie tähelepanu püüda, kuna konkurents on liiga suur, et teid minema lasta. Kõik, mis peate tegema, on konto loomine ning juba saategi mõne boonuse. Pakkumised erinevad igas kasiinoportaalis.

 

Kõige olulisem erinevus harilike kasiinode ning netikasiinode vahel on nende kättesaadavus. Internetis võite mängida igal vabal hetkel. Pole tarvis isegi riideid selga panna. Tehke samal ajal endale kasvõi jalavanni.

 

Statistika järgi mängib netis üheksa inimest kümnest, ent muidugi on netikasiinodel ka oma varjupool. Kas te ikka kontrollite oma ajakasutust? Mängude kättesaadavusest tekkiv sõltuvus ning üksinduses mängimine võib ajaga vägagi negatiivseks harjumuseks muutuda. Seetõttu ei ole kindlasti soovitatav kogu oma vaba aega hasartmängude mängimiseks kulutada.

 

Kaks tundi päevas võiks olla maksimaalne aeg, mille hasartmängudele pühendate. Kui mängite iga päev, on oluline ka pause teha. Paaripäevane puhkus arvutist parandab enesetunnet ning rahustab adrenaliini. Kui aga mänguaja üle kontrolli omamine käib teile üle jõu, tasub enda käest ausalt küsida, ega te pole hasartmängude lõksu kukkunud.

 

Litsentseeritud netikasiinod pakuvad sageli ka erinevaid mängimise piiramise võimalusi. Näiteks panuste, sissemaksete või kulutuste piiranguid. Ühtlasi võib piirata oma mänguaega ühel sessioonil või pikema perioodi vältel. Mõistlik suhtumine hoiab hobi teile pikalt meeldivana!