Kuidas mul edeneb Book of Ra Deluxe mäng?

Book of Ra Deluxe on kindlasti üks mu lemmikuid slotimänge, mida ma mängin hea meelega iga kord kui külastan mõnda kasiinot või mängusaali ja seda tehes mitte ainult siis kui otsustan mängida kodust atvutist, tahvelarvutist või nutitelefonist.

Selle mängu tutvustas mulle paar aastat tagasi mulle üks sõber ja ma isegi ei teadnud, et see on tegelikult mängu teine osa, mis on omakorda olnud täielik õnnestumine mängu tootjate jaoks. Olgem ausad, tavaliselt on iga järgnev osa mitte ainult mängudel, vaid ka filmidel ja seriaalidel, oluliselt nõrgemad kui eelnevad, kuid Book of Ra Deluxe (kasiino online) on tõestus vastupidisest.

Räägin Teile pikemalt minu kahest kõige edukamas korrast, mil mängisin seda mängu. Üks kordadest oli ühes mängusaalis kolmapäeva õhtut veetes koos sõpradega ning teine oli online keskkonnas, kui olin ise teki all ja võitlesin talveviirustega.

Kuidas ma mängisin mängusaalis?

Tavaliselt enne mängu algust määran limiidi, millest üle ma mängides ei tohi minna. Ei tohi unustada, et hasartmängud võivad tekitada sõltuvust, seega suurte summadega ei tohiks väga hoogu minna. Mäletan, et tookord libistasin mänguautomaati 5 eurose ning tänu tasuta boonusmängudele, juba paari minuti pärast sain mänguautomaadist endale välja maksta 80 eurot. Kas kujutate ette? Pean ausalt ütlema, et olin väga üllatunud selle võidu üle ja koju läksin väga heas tujus.

Kuidas ma mängisin internetis?

Internet pakub palju erinevaid keskkondi, kus mängida mänguatomaate ja seejuures on seda võimalik teha nii tasuta kui ka tasulises režiimis. Tasuta režiimi valivad algajad, et üldse aru saada, kuidas mäng toimib ja mida tegema peab. Esimest ja praeguseks ka viimast korda, kui ma mängisin Book of Ra Deluxe mängu panustades vaid ühe euri, võitsin koguni72 eurot! Ma ise ei uskunud oma sili! Tõsi ta on, et tihti kui ilmuvad õnnelikud sümbolid, ma kasutan Gamble funktsiooni, et panust suurendada ja see andis ka uskumatuid tulemusi.

Võttes arvesse seda, et olen töötav pereinimene, ei mängi ma hasartmänge tihti, et tundub, et siis kui ma teen seda, õnn astub minu poolele. Mängides ei tasu unustatdaa, et parim viis mängimiseks on positiivne suhtumine ja kindel limiit. Kui aga ei lähe nii hästi nagu lootsid, kindlasti võite naasta mõni teinekord, ja seejuures sissemakstud rahasumma ei kao kuhugi ja ootab, et te naaseksite!